Prawdopodobieństwo ciąży a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam , mam taki problem iz spoznia mi sie okres juz 14 dni. Stosunek z chłopakiem był jakies 2.5 tygodnia temu może 3 , po tym stosunku wziełam po 8h od tego tabletke do 72h. Zrobiłam 3 testy ciązowe i wyszły negatywnie. Czy może być szansa ze to jest ciąza ? czy moze ta tabletka ma wpływ na moj okres? Nie brałam tabletek antykoncepcyjnych wczesniej poniewaz nie moge.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę., Brak miesiączki najprawdopodobniej spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.