Prawdopodobieństwo ciąży a niezrozumałe wyniki testów ciążowych

Witam mam problem. Kilka dni temu zrobiłam test ciazowy wyszly dwie kreski tylko ta droga jasniutka ale widoczna. Miesiaczka spoznila sie 3dni zawsze mialam regularna. Tego samego dnia dostalam miesiaczki ale nie takiej jak zawsze nie byla bolesna i krwawienie nie bylo obfite. Dzis powturzylam test i sa dwie kreski tylko ze ta droga nie jest pod T tylko obok miedzy C a T i niewiem co myslec. Nie mam zadnych innych obiawow procz piesi dokladnie brodawek ktore brazowieja obwodki i sutki sa brazowe

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na ciąże. Warto jednak powtórzyć test ciążowy lub wykonać oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.