Prawdopodobieństwo ciąży a zabieg histeroskopii

Witam.Ostatnią miesiączkę miałam 24 pażdziernika . 7 Listopada przeszłam zabieg histeroskopii podczas którego usunięto mi polipa. Przez prawie dwa tygodniu po zabiegu delikatnie plamiła a do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki którą zawsze miałam regularnie co 28-29 dni. Czy możliwe że jestem w ciąży?Zrobiłam już 4 testy ciążowe i badanie bhcg które wykluczyło ciąże - być może jest jeszcze zawcześnie aby ją wykryć lub popoprzestawiał mi się cykl hormonalny?

skoro beta HCG jest niskie to ciąży nie ma. Powinna się Pani zgłosić do kontroli ginekologicznej aby wyjaśnić przyczynę braku miesiączki.