Prawdopodobieństwo ciąży - jakie są objawy?

Witam, zacznę od tego, że miesiączki mam regularnie. Ostatnią miałam  - pierwszy dzień miesiączki 29.04.2011r., ale już miałam od 26.04.11 małe plamienia i nie wiem czy to już tego dnia był następny cykl? Trwa ona tak do 6-7 dni mój okres. A cykl trwa tak 28 -29 dni i tak jest zawsze . I jestem ciekawa kiedy miałam dni płodne? Bo 09.05.11r. kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, no i on nie zdążył. Dzisiaj minęło 10 dni od stosunku, wczoraj wykonałam test i był on negatywny, bo może jeszcze za wcześnie? Jeszcze do miesiączki -  tak jak zawsze mam, jest tydzień. Jakie jest prawdobodobieństwo, że jestem w ciąży. I jakie są wcześniejsze objawy? Bo bolą mnie piersi zawsze przed miesiączką, ale teraz jakby mocniej. Z góry dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że w miarę dobrze wyjaśniłam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Plamienia przed miesiączką mogą mieć związek m.in z zaburzeniami hormonalnymi. Może się również w ten sposób zaczynać normalny okres. Gdyby sytuacja się powtarzała w kolejnych cyklach konieczna będzie wizyta u ginekologa.
W Pani przypadku dni płodne przypadają pomiędzy 8 a 18 dniem cyklu. Zatem do współżycia doszło w czasie trwania dni płodnych. Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Jego wynik jest wówczas wiarygodny. Wcześniej może Pani oznaczyć stężenie beta hCG we krwi. Wynik tego badania jest wiarygodny po 7 dniach od zapłodnienia.
Pozdrawiam