Prawdopodobieństwo ciąży mimo negatywnego wyniku testu ciążowego z krwi

Witam, 36 godzin po stosunku wzięłam tabletkę "72 po", dostałam krwawienia śródcyklicznego, następnie coś, co przypominało miesiączkę Na 10 dzień po stosunku zrobiłam test ciążowy z krwii, który wyszedł negatywnie. Teraz mam nabrzmiałe i bolące piersi, brzuch wzdęty i bolący jak przed miesiączką; "jestem sucha", śluzu prawie nie ma, jeśli jest to jest go ogromnie mało i jest w formie kurzego białka. Czy nadal istnieje ryzyko ciąży?

Witam! Jeśli wynik badania beta-HCG z krwi wyszedł ujemny, ryzyko ciąży można w tym przypadku praktycznie wyeliminować. Dolegliwości o których Pani pisze wynikają z działań niepożądanych przyjętej tabletki.