Prawdopodobieństwo ciąży po dwuminutowym zbliżeniu bez zabezpieczenia

witam, w 24 dniu cyklu doszlo do okolo dwuminutowego zblizenia bez zabezpieczenia. nie bylo wytrysku w srodku, nastapil jakies 10 minut pozniej juz po za.teraz jest 35 dzien cyklu a ja nie dostalam jeszcze miesiaczki. moje cykle sa rozne, raz 29 raz 31 dni.. od kilku dni stresuje sie ta sytuacja. czy prawdopodobienstwo ciazy w tyn przypadku jest duze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji niemniej jednak do zbliżenia doszło najprawdopodobniej kilka dni po owulacji dlatego ryzyko ciąży jest niewielkie. Może Pani wykonać test ciążowy, który powinien już być wiarygodny.