Prawdopodobieństwo ciąży po ocieraniu penisem z preejakulatem

Dziewczyna jest biologicznie dziewicą. Ostatni okres wystąpil u niej 28 lipca (normalny cykl ma ok 31 dni u niej). Następnie 15 sierpnia niekontrolowanie doszło do obtarcia penisem z zewnątrz jej miejsc intymnych a był w małej ilości preejakulat już. Od tego czasu nie miała okresu (ok47dni już). Czy możliwa jest ciąża? Dodatkowe czynniki: - 1.07-12.08 była w Wietnamie na wakacjach - brała leki na skórę i miała przed powrotem bardzo dużo stresu Wydaje się że niemożliwe ale wolę zapytać...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży właściwie nie istnieje - nie ma powodów do niepokoju.