Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu i krwawieniu po stosowaniu luteiny

Witam, czy mozliwe, zeby lekarz 8 tygodni po pettingu pomylil pecherzyk dominujacy z ciazowym? Dodam, ze po tym oettingu mialam jedno plamienie,skape krwawienie z odstawienia luteiny w sierpniu i drugie obfitsze krwawienie z odst.luteiny 50 we wrzesniu. endometrium trojlnijne,0.541 cm. bdanie w 13 dc (zakladaja,ze krwawienie z odstawienia lut we wrzesniu to okres)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawdopodobieństwo pomyłki jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.