Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu z wytryskiem na brzuch

Witam! Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dziś uprawiałam peeting z moim chłopakiem gdy doszedł na moim brzuchu, wytarłam się w papier i się ubraliśmy. Gdy poszedł czyli jakieś 20 min włożyłam palec do pochwy. I oto jest moje pytanie czy jest możliwość, że na moich palcach nadal były resztki nasienia. Po włożeniu palca do pochwy normalnie ubrałam ubrania, i dotykałam różnych rzeczy. Czy mogę być w ciąży. Dodam, że najprawdopodobniej mam dziś dni płodne.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę obiektywnie wykluczyć takiej szansy, jednak myślę iż możliwość zajścia w ciążę w taki sposób jest znikoma w opisanej sytuacji.