Prawdopodobieństwo ciąży po seksie w 3. dniu okresu

witam ! uprawialm seks z chlopakiem w 3 dzien okresu bez zabezpieczenia skonczyl we mnie mam cykle od 28-30 dni w miare regularnie . Jakie jest prawdopodbienstwo zajscia w ciaze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę pamiętać, że tak naprawdę ryzyko ciąży istnieje podczas współżycia w każdym dniu cyklu - w czasie miesiączki także. W przyszłości, jeśli nie chce Pani zajść w ciążę, proszę pamiętać o skutecznych metodach antykoncepcyjnych.