Prawdopodobieństwo ciąży po seksie z pękniętą prezerwatywą

Mam takie pytanie. Kochałem się z dziewczyną i nam pękła prezerwatywa. Ale dziewczyna na drugi dzien dostała okresu. I jeszcze po 46 godzinach wzięła tabletke E********. Ale już po trzech dniach okres sie skonczył. Czy może być w ciąży???

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Przyjęcie tabletki "po stosunku" w ciągu 72 godzin (ale im wcześniej tym lepiej) istotnie zmniejsza ryzyko zapłodnienia. Ciąża Pana prartnerki jest bardzo mało prawdopodobna.