Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku 7 dni po okresie

Witam mam do pani pytanko czy mogłam zajść wciąże,mięsiączke miałam 6września,zmęzem kochałam się 13 wrzesnia a w sobote mialam zmieniony już śluz czyli przezroczysty ciągnacy,a 19wrzesnia bolał mnie brzuch jaj na owulacje czekam na szybką odpowiedz z góry dziękuje iwona
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży.
Jeśli będzie się Pani spóźniał okres to proszę wykonać test ciążowy, aby rozwiać swoje wątpliwości.