Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku 8 dni miesiączce

Witam mam pytanie jakie jest prawdopodobienstwo zajścia w ciążę kiedy ostatnia miesiączke dostałam 11stycznia a kochałam się z partnerem 18 i 19 stycznia dodam że dostaje miesiączke tak co 28/29 dni.pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest mała ze względu na fakt odbywania stosunków w czasie dni niepłodnych. Nie mogę jej jednak obiektywnie wykluczyć przez internet.