Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku analnym w dni płodne

Witam. Mam nietypowa sprawę. Otóż uprawiałam seks analny ze swoim partnerem w sobotę czyli 10 dni temu, akurat w moje dni płodne. Jutro (8 pazdziernika) powinnam dostać okres. Po delikatnym własnoręcznym badaniu szyjka macicy jest miękka i otwarta oraz zaczynam plamić? Czy jest prawdopodobne to, że nie jestem w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu nie jest możliwe zweryfikowanie ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.