Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez wytrysku w dni płodne

Witam.Jakie są szanse na ciążę jeśli kochałam się z mężem 31 pazdziernika późnym wieczorem (dni płodne) na drugi dzień z rana miałam jajeczkowanie, czułam po bólu jajników, planowaną miesiączkę mam na 14 listopada więc jajeczkowanie powinno się zgadzać, stosunek był bez prezerwatywy tylko że nie doszło do wytrysku we mnie, skończył poza, czy płyn preekulacyjny mógł mnie zapłodnić jeśli mąż ma go zazwyczaj bardzo dużo?Szczerze czy są szanse? bo zdania w internecie są bardzo podzielone. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Oczywiście jest możliwość, że dojdzie do zapłodnienia gdyż płyn preejakulacyjny zawiera plemniki zdolne do wywołania ciąży.