Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku na tydzień przed okresem

Witam. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w 4-5 dniu niepłodnym, a 6-7 dni przed miesiączką, jeśli kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Proszę pamiętać, że współżycie bez zabezpieczenia (nawet w czasie dni teoretycznie niepłodnych) zawsze niesie ryzyko ciąży. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by ryzyko to określić w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.