Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku po okresie

Witam, 19.10 zaczal mi sie okres a skoczyl 25.10,.27.10 oraz 31.10 kochalismy sie z finalem w srodku i to po dwa razy, dzisiaj bardzo bola mnie piersi i pod brzuchem jakby na okres ale ten ma byc dopiero za dwa tygodnie, okres am bardzo regularny co 28 dni, jakie jest prawdopodobienstwo ciazy? Bardzo chce dzidzi :-)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek w dniu 31.10 przypadał już w okresie dni płodnych więc szansa na ciążę jest duża.