Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku ze zsunięciem się prezerwatywy

Witam. Kochałam się z narzeczonym i przy wychodzeniu zsunęła się prezerwatywa. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli ostatnią miesiączkę miałam 11-15.03., cykle mam nieregularne (w ostatnich 3 miesiącach było to 33, 36 i 38 dni) a kochaliśmy się 20.03? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobieństwo istnieje ale niestety przy nieregularnych cyklach bardzo ciężko ocenić. Zalecam wykonanie testu ciążowego za 2 tygodnie. Pozdrawiam