Prawdopodobieństwo ciąży po współżyciu po miesiączce

witam, mam takie pytanie. kochalismy sie z mezem 2 dni po okresie skonczyl we mnie. moje cykle trwaja od 25 do 27 dni. jest mozliwosc ze moglam zajsc w ciaze? jpierwsze dziecko urodzilam dwa i pol roku temu

Brakuje mi informacji ile trwała miesiączka. Ale jeśli trwała typowo czyli 4-5 dni ,to nie ma problemu prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe.