Prawdopodobieństwo ciąży po zsunięciu prezerwatywy bez wytrysku

witam, kochałam się z chłopakiem, gdy konczylismy zsunęła mu się prezerwatywa jednak jej końcówka wystawała, dodam, że wytrysk odbył się poza pochwą, czy niesie to za sobą jakieś wyzyko?

Szanowna Pani!

Myślę,że nie ma Pani powodu do niepokoju, w tej sytuacji nie ma raczej ryzyka .

Z powazaniem

Katarzyna Lewicka