Prawdopodobieństwo ciąży podczas samego podniecenia

Witam państwa. Mam pytanie odnośnie podniecenia.Dziś przypada dzień kiedy mam jajeczkowanie. Doszło do pieszczot między mną a mężem ale typu dotykanie piersi pieszczenie ich rękoma oraz językiem dotykanie miejsc intymnych kolanem ale po majtkach podnieciłam się i byłam wilgotna. Moje pytanie dotyczy feromonów ostatnio czytałam artykuł i wypowiedź że feromony powodują podniecenie i może być możliwa ciąża .Czy jest takie coś możliwe?? Czy bez stosunku samym podnieceniem można zajść w ciążę ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża jest wynikiem stosunku płciowego, bez niego nie jest możliwa. Pozdrawiam