Prawdopodobieństwo ciąży pomimo negatywnych testów ciążowych a objawów ciążowych

Witam! Jezeli spóźnia mi sie miesiaczka, powinnam dostac 2 lutego nadal nie mam robilam trzy testy i wyszly negatywne. Podczas stosunku partner wyrtysk mial po za pochwna po czym kochalismy sie po niecalej minucie. mam powiekszone piersi i bardzo wrazliwe pojawily sie rowniez dziene zyli na piersiach ktore koncza sie przy sutkach. mam czasami wzdecia i pobolewaja mnie jajniki ale tak bardziej z lewej strony.niestety do lekarza ide za trzy tygodnie. czy pomimo negatywnych testów moge byc w ciazy?

Testy są wiarygodne, zawsze, chyba, że są wykonane za wcześnie. Najprawdopodobniej opóźnienie miesiączki powstało w wyniku nie pęknięcia pęcherzyka i wytworzeniu się jakiejś czynnościowej torbieli w jajniku. Wyjdzie to podczas wizyty.