Prawdopodobieństwo ciąży przy małym wytrysku

Wczoraj pierwszy raz uprawialem sex z moja dziewczyna zabezpieczylismy sie prezerwatywa durex classic. Kochalismy sie z przerwą aby sprawdzić stan prezerwatywy, była okej więc dalej zaczęliśmy. Otóż po odbyciu stosunku zaczęliśmy się bać że zajdzie w ciążę. Gumke sprawdzalismy 2 razy po stosunku (pomopowanie powietrzem i nalanie do niej wody) nic nie przeciekalo. Wytrysk miałem na zewnątrz. Bardzo się boimy że mimo zabezpieczenia wpadliśmy. Dodam że mój wytrysk był skromny sperma przezroczysta.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, prezerwatywę należy zmieniać po każdym stosunku. Istnieje niewielki prawdopodobienstwo zajścia w ciąże w tej sytuacji. Dla pewności mogą Państwo po około dwóch tygodniach od stosunku wykonać test ciążowy. Pozdrawiam