Prawdopodobieństwo ciąży przy plamieniach

http://ponton.org.pl/pl/forum/temat/czy-ja-moge-byc-w-ciazy Witam,mój problem. napisałam go na pontonie poneeważ tutaj mozna tylko 500 znakow uzyc. Dodam, że krwawienie trwało tak. 1dc obite, 1.2dc obfite, jak nigdy, 2 dc obfite, 2/3 dc mala plamka z wieczora, 3 dc lekkie krwawienie, 3/4 dc mala plamka z wieczora, 4 dc lekkie krwawienie, 4/5 dc plamka, 5 dc lekkie krw. Najskapsze krw w 3 dc i 5 dc. w 6,7,8dc ciemnozolty sluz i uczucie wilgoci. Mogę wykluczyc ciąże? prosze przeczyt.wszyst.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, choć najlepszym rozwiązaniem jest zakup test ciążowego i jego zastosowanie. Warto pamiętać, że wszelkie zmiany mogące imitować objawy ciąży mogą być wynikiem wahań hormonalnych.