Prawdopodobieństwo ciąży przy stosunku przerywanym po urodzeniu dziecka

Witam!.Urodziłam córeczke 19 pazdziernika i miałam cesarke .Ostatnio kochałam się z mężem 8 grudnia i 9 grudnia bez zabezpieczenia bo mąż nie lubi prezerwatyw ,jak sie kochalismy mąż szybko wyjął nie spuscił sie wemnie tylko na zewnątrz czy moge byc znow w ciąży on twierdzi ze panował nad sytułacią. Proszę o odpowiedz Ewelina.No i chciałam dodac ze jestem po połogu ktory trwał prawie 6 tygodni z przerwami no i teraz dostałam no chyba był to okres 26 list .bardzo bolało

Witam serdecznie. Sytuacja w tej chwili wygląda następująco. Stosunek bez zabezpieczenia, nawet bez wytrysku wewnątrz nie chroni przed ciążą. Nie mogę także wykluczyć szansy na zapłodnienie po opisywanym zajściu, ponieważ nie wiem czy powróciły już miesiączki czy też nie. Jeżeli okres nie wrócił do normy po porodzie, szansa na ciążę jest mała. Wspominam o tym, ponieważ krwawienie, o którym mowa mogło być plamieniem implantacyjnym lub spowodowanym wahaniami hormonalnymi.