Prawdopodobieństwo ciąży przy stosunku zabezpieczonym prezerwatywą

Witam, kilka dni temu uprawialiśmy z chłopakiem seks. Zabezpieczyliśmy się, prezerwatywa nie pękła ani nic z niej nie wyleciało, a jednak On ma obawy, czy możliwe jest, abym zaszła w ciążę?

Magdalena StusiĹska

Jeśli wszystko miało miejsce tak jak Pani opisuje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest znikome.