Prawdopodobieństwo ciąży u dziewicy uprawiającej stosunek analny

Witam, czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę jak jestem dziewicą a uprawiam z chłopakiem tylko seks analny? Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jeśli by miał na palcach spermę lub preejakulat? od 2dni bardzo boli mnie brzuch a nigdy tak nie miałam. W czwartek rano byłam u ginekologa na kontrolnym badaniu jednak ból brzucha pojawił się później i czy lekarz który wie że jestem dziewicą mógłby wywnioskować podczas badania że jestem w ciąży?

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku jest znikome. Lekarz ginekolog o ile przeprowadzal bezpośrednie badanie mógł stwierdzić że jest Pani w ciąży. Nie ma powodów do obaw.