Prawdopodobieństwo ciąży w 7 dniu cyklu

Witam. 7 dnia cyklu wspolzylam z partnerem- stosunek zwieńczony wytryskiem wewnątrz pochwy. W czwartej dobie po stosunku pojawij sie klujacy bol na wysokości macicy, przez parę kolejnych dni uporczywe bole lewego jajnika, momentami calego podbrzusza. Temp wciąż podwyższona,śluz mleczny, cykle mam raczej nieregularne,a klucia macicy nie doswiadczylam wcześniej,a bole jajnika byly inne niż kiedykolwiek. Proszę o określenie prawdopodobieństwa zajścia w ciaze na podstawie zawartych informacji.

Witam serdecznie. Jeżeli cykle są regularne to 7 i nie trwają mniej niż 24dni prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Aby doszło do zapłodnienia, jak wiadomo kobieta musi mieć dni płodne a w tym przypadku 7 dzień cyklu to jeszcze dni niepłodne. Warto wybrać się do ginekologa aby wykonać badanie USG.