Prawdopodobieństwo nawrotu boreliozy

Witam, W dzieciństwie przeszłam boreliozę, miała może 5-6 lat. Przeszłam antybiotykoterapie. Czy jest to możliwe, że teraz gdy mam 26 lat choroba się odnowiła? Mam dziwne objawy przypominające tą chorobę. Senność, zmęczenie, bóle głowy nawet po przebudzeniu, czasem lekkie zawroty, bóle stawów. Wspomnę tylko, że obecnie leczę się na niedoczynność tarczycy

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane objawy mogą występować również w niedoczynności tarczycy. W celu wykluczenia przewlekłej postaci boreliozy proponuję wykonać oznaczenie wartości przeciwciał Igm i Igg.
Pozdrawiam.