Prawdopodobieństwo niepłodności a operacja nasieniowodów w dzieciństwie

Czy mój chłopak może być bezpłodny? Mówi, że jak był mały miał operacje na jądrach, powiedział ,,miałem splątane w supeł nasieniowody i było to bolesne. Miałem spuchnięte i sine jądra'' Czy ta operacja mogła pozbawić go płodności? Czy to normalne, że mój chłopak rano nie ma wzwodu, a w momencie nie zaspokojonego, długotrwałego podniecenia czuje w dolnej części brzucha promieniujący ból?

Witaj!

Proszę udać się do lekarza seksuologa lub urologa seksuologa po konsultację- chodzi o bóle i brak porannych wzwodów , ponieważ bez badania - przez internet tego zrobić nie można - nie można postawić właściwej diagnozy i udzielić pomocy. Pozdrawiam

Lek. Daniel Lewczak Urolog

Polecam zgłosić się do urologa. Zainteresowanym musi być przede wszystkim pacjent, którego to dotyczy. pozdrawiam