Prawdopodobieństwo obumarcia zarodka

Witam, jestem po ET 22 lipca był to 21 dc. Podano rozmrożoną blastocystę 5AA. Wyniki BHCG: 6dpt 64,65 8dpt- 168 10 dpt- 281 Te wyniki wykonano metodą L47 BHcG total 13 dpt 528 15 dpt 1052 17 dpt 1883 te wyniki wyk. L46 -podjednostka BHCG 17dpt USG GS 8,7 mm,wewnątrzmacicy Wg Lekarza bHCG za niska do tej wielkości pecherzyka. Sugeruje obumarcie zarodka. Czy faktycznie może mieć rację

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli lekarz podejrzewa obumarcie zarodka, jak najbardziej jest to możliwe. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.