Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bez stosunku

więc mam problem nie uprawiałam jeszcze sexu. mam chlopaka. zdarzylo sie raz ze on dotknął swojego czlonka a potem mojego narządu. od tamtego czasu dwa razy bolaly mnie piersi, miałam raz zawroty glowy. okresu jeszcze nie powinnam mieć ale si zbliża. zawsze pare dni przed okresem mam częste oddawanie moczy więc to u mnie raczej normalne teraz też mam. okres powinnam mieć około 20. nie mam jeszcze regularnych okresów. nie mam przebarwien na skórze. i mam pytanie czy ja mogę byc w ciąży ? prosze
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
W opisanym przez Ciebie przypadku nie ma możliwości, byś zaszła w ciążę. Nie doszło do penetracji pochwy członkiem, więc możesz być spokojna. Bolesność piersi może występować przed miesiączką jako objaw PMS (zespołu napięcia przedmiesiączkowego). Spokojnie czekaj na krwawienie miesięczne. Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem współżycia seksualnego z chłopakiem, rozważ wcześniej, jaką metodę antykoncepcji wybrać, która zabezpieczy Was przed niechcianą ciążą.
Pozdrawiam!