Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po opóźnieniach w przyjęciu tabletek

W pierwszym tygodniu zażywania tabletek (w piątym dniu) współżyłam ze swoim chłopakiem. Tego samego dnia zapomniałam wziąć tabletki i przyjęłam ją 18h za późno. Następnego dnia przyjęłam tabletkę o stałej porze, ale dwa dni później sytuacja się powtórzyła i przyjęłam tabletkę 11,5 h za późno. Kolejne tabletki zażywałam regularnie. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli za każdym razem był to stosunek przerywany? Boję się, że mogłoby dojść do zapłodnienia preejakulatem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, ale proszę pamiętać, że pominięcie tabletki może być groźne w skutkach.