Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas 6 dni następujących po krwawieniu

Mój cykl trwa ok. 30 dni. Z tego co wiem, owulacja występuje ok. 14 dni przed kolejną miesiączką, czyli u mnie jest to ok. 16 dzień cyklu. Czytałam, że plemniki są w stanie przeżyć do 5 dni w ciele kobiety, więc zakładam, że moje dni płodne występują wówczas od ok. 11 dnia cyklu. Krwawienie trwa u mnie 5 dni. Moje pytanie brzmi: Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, podczas tych 6 dni następujących tuż po krwawieniu?

Witam! Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym czasie jest co prawda o wiele mniejsze niż w okresie okołoowulacyjnym, nie należy go jednak bagatelizować, szczególnie ze względu na to, że termin owulacji może przesuwać się pod wpływem stresu, zmiany diety, infekcji czy zaburzeń hormonalnych.