Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas stosunku w wannie

Witam, ostatnio kąpałam sie w wannie z chłopakiem, doprowadziłam go do wytrysku ręką, później dalej siedzieliśmy w wannie ,z 10 min pozniej w chwili uniesienia wszedł on we mnie na kilka sekund, penisa nie szorował po prostu siedzielismy w wodzie z płynem do kąpieli. Czy jest ryzyko zajścia w ciązę? Kiedy włożył we mnie penisa nie byl w 100% podniecony. Dodam że okres będę miała za ok 1-2 tyogodnie , mam biały śluz z pochwy w bardzo małych ilościach o kwaśnym smaku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym momencie nie jest zbyt duża, ale nie można jej wykluczyć.