Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w 7. dniu cyklu

Możliwe jest zajście w ciąże w 7 dniu cyklu? Moj cykl trwa ok 25 - 26 dni. Owulacje mam w granicach 12 dnia. Okres trwa 5 dni.Miałam go od środy do niedzieli. Kochałam się w poniedzialek w nocy,po stosunku poszlam siku. A dziś (we wtorek) podczas siku zauważyłam jakiś śluz ale to nie taki jak podczas owulacji.Ten był inny, zółty nie był taki ciągnący jak podczas owulacji i było go malo. Co to wszytsko może oznaczać?

Aleksander Ropielewski

Jest jeszcze za wcześnie aby mogło dojść do implantacji zarodka. Jeżeli jajeczkuje Pani regularnie w 12 dniu to nie ma dużego prawdopodobieństwa zajścia w ciażę. Odnośnie jakości śluzu mógłbym sie wypowiedzieć po jego ocenie.