Prawdopodobieństwo zapłodnienia po pettingu

Możliwe jest,żebym zapłodnił dziewczynę 8 dnia cyklu przy cyklach 28 dnio,w dodatku nie było stosunku tylko palcówka(troche nasienia moglo znajdowac sie na palcach)Termin porodu z 6 tyg.wyszedł na 13.03.14,z12 tyg.na 11.03.14.w internecie,jest napisane że pierwsze Usg jest najbardziej wiarygodne co do wieku ciąży i że date zapłod.można obliczyć według wzoru: Data zapłodnienia+3 miesiące-7 dni=data porodu. To by wychodziło,że owulacja była 19 czerwca.Możliwe żeby plemniki tyle doczekały?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany termin porodu wskazuje, że do zapłodnienia doszło między 15 a 23 czerwca 2013 roku. Niestety nie napisał Pan kiedy Pana partnerka miała ostatnią miesiączkę, dlatego też trudno wyliczyć kiedy przypadał 8 dzień cyklu. Nie ma zatem możliwości, bym oceniła czy plemniki mogły tyle "przetrwać".