Prawdopodobieństwo zapłodnienia w ubraniu

Witam, mam pytanie. Razem z chłopakiem pieściliśmy się. Doszło do wytrysku gdy na nim siedziałam, sperma delikatnie wypłynęła poza bokserki. Miałam na sobie dosyć cienkie dresy i bokserki, które były bardzo dopasowane. Gdy wsadziłam rękę, poczułam na zewnętrznej stronie bokserek w okolicy wejścia do pochwy płyn pachnący jak sperma. Doszło więc do przecieku przez dresy i majtki, czy możliwe jest zajście w ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej ewentualności. Warto jednak wspomnieć iż szansa na ciążę jest znikoma, ale nie można jej wykluczyć.