Prawdopodobne zapalenie tkanek mięśniowych

witam piszę do was w oto takiej sprawie gdyż od długiego czasu boli mnie pod lewą pachą i tak jakby pierś od zewnętrznej strony byłam z tym u lekarza ale pani doktor powiedziała że nic tam niema i prawdopodobnie mam zapalenie tkanek mięśniowych lub boli mnie od kręgosłupa dała mi tabletki przeciwzapalne i na tym się skończyło jednak mnie dalej tam boli cierpnie mi lewa ręka palce nie karmię już rok czasu ale z tej bolącej piersi jak ją ścisnę wydobywa się żółtawa wydzielina czy to nowotwór?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, że konieczne jest wykonanie USG piersi, lekarz po badaniu określi odpowiednie postępowanie. Tego rodzaju bóle mogą pochodzić od kręgosłupa, proponuję udać się do lekarza neurologa, po wstępnym badaniu lekarz określi dalsze postępowanie.