Prawdopodobnie zbliżający się okres czy ciąża?

(...). Mam pewnie problem, ponieważ boję się, że wpadłam z chłopakiem.
Tydzień po stosunku z chłopakiem mnie zaczęło mdlić (8 stycznia) [w internecie czytałam, że może być to objaw ZNP). Stosunek odbył się z wykorzystaniem prezerwatywy (d***). Ale gdy zdejmował (nie jestem pewna) to mogło mu trochę nasienia spaść na palec (wytarł je, ale nie jestem pewna czy dokładnie). Później był lekki petting. A od 17 stycznia mam brak apetytu, cykle dosyć długie mam bo 36 dniowe. Więc okres powinien być 25/26 stycznia. A przez kilka dni byłam chora. Jeszcze do moich obaw doszło nagły przypływ gorąca, ból stawów, ból w kręgosłupie, ogólne osłabienie, wiem, że to przez chorobę może być spowodowane, ale boję się, ponieważ te mdłości i brak apetytu utrzymujący się już tydzień czasu zaczął mnie niepokoić.

Witam serdecznie,

Osłabienie, dolegliwości bólowe stawów oraz kręgosłupa, brak apetytu, nudności mogą być związane z infekcją grypopodobną.
Oczywiście nie można wykluczyć ciąży. Tym bardziej,że mogło dojść do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych. Dlatego w dniu spodziewanej miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego.
Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny a objawy nadal się utrzymywały konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam