Prawdopodobny rodzaj porodu

Witam! Moja pierwsza ciąża zakończyła się po 12 godzinach bólu cc z powodu braku postępu porodu (niewspółmierności porodowej - waga dziecka 3500). Obecnie jestem w 36 tc, dziecko wg usg waży 3230 i lekarz powiedział mi, że poród odbędzie się sn bo taka waga dziecka nie jest wskazaniem do cc. Czy oznacza to, że drugi raz będzie tak samo? Przecież wymiary miednicy pozostały takie same. Do porodu pozostał mi miesiąc a dziecko nadal przybiera na wadze i rośnie. Proszę o poradę.

Witaminy w ciąży

Wielce Szanowna Pani ! Jeśli Pani nie wyrazi zgody na poród drogami natury po przebytym wcześniej cięciu cesarskim - to ten fakt JEST OBECNIE WSKAZANIEM DO WYKONANIA CIĘCIA CESARSKIEGO === tak stanowi prawo . Z wyrazami szacunku Marek Bulsa