Prawidłowa kaloryczność diety dla 23-latki

Witam ! Chciałabym schudnąć ok. 7 kg, dlatego parę dni temu poszłam do dietetyka. Pani doktor zaleciła mi diete 1000kcal, dostałam wskazówki i jadłospisy. Chciałabym sie upewnić , czy taka kaloryczność jest prawidłowa ? Mój wiek 23lata, wzrost 170cm, waga 64kg. Pozdrawiam

Jeśli powrócimy do dawnych nawyków żywieniowych, kilogramy które straciliśmy powrócą również.

Dlatego najlepszym sposobem na zdrowe i trwałe odchudzanie jest zmiana stylu odżywiania. Najlepiej wprowadzać zmiany małymi krokami.

1000 kcal to za mało jak dla 23 letniej, dosyć wysokiej kobiety.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl