Prawidłowa lepkość i białoszare zabarwienie nasienia a szanse na ciążę

Witam jakie są szanse na zajście w ciąże z takim nadzieniem partnera ; Uplynnienie : 60ml Objętość 4,3 ml PH 7,8 Zabarwienie -biało szare Lepkośc -prawidłowa Aglutynacja - Koncentracja -38,8 Całkowita ilośc plików 166,84mln Ruch postępowy 34% Ruch w miejscu 11% Ruch całkowity 45% Brak ruchu 55% Plemniki o budowie prawidłowej-8% Nieprawidłowe główki - 68,% Nieprawidłowe wstawki -12,0% Nieprawidłowe witki 11% Krople cytoplazmiczne 1,0% Koncen.komórek okrągłych 0,0 Koncen.leukocytow-0,0

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista zajmujący się problematyką niepłodności - lekarz, który zlecił wykonanie badania.