Prawidłowa waga dla 31-latki

mam 31 lat waze tylko 51 kilo ile prawidlowo powinnam wazyc zwrostu mam 162 cm.

Witam! Według BMI- wskaźnika masy ciała Pani masa ciała znajduje się w normie. Poniżej 50 kg będzie Pani miała niedowagę. Zachęcam do utrzymania masy ciała, bądź jej zwiększenia o kilka kilogramów. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska