Prawidłowa wielkość zarodka w tygodniach ciąży

Witam! Jestem w 6 tc. Zarodek mierzy 2mm, widoczna akcja serduszka. Jak dotąd nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży, tyle tylko że jestem zmęczona. Nie mam nudności ani bólu piersi.Czuję się "normalnie" .Czy to źle? Cy zarodek ma prawidłową wielkość w tym tc?Proszę o odp. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Jest to normalne. Nie ma powodu do obaw. Z opisu wynika, że wszystko jest w porządku.