Prawidłowa zawartość wody w organizmie

Waga z pomiarem składu ciała wykazała, że poziom wody w moim organizmie wynosi 31,6kg. Ważę 53kg przy wzroście 1,61m. Czy zawartość wody mieści się w normie?

Witam,

zawartość wody mieści się w normie. Proszę jednak pamiętać o piciu czystej wody mineralnej w ciągu całego dnia. Jest to bardzo ważne aby utrzymać prawidłowe nawodnienie. Zaleca się około 1,5-2 l płynów/dzień.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk