Prawidłowe dojrzewanie 17-letniego mężczyzny

Witam. Moj syn ma 17 lat i chcielibyśmy się wybrać do lekarza, który określilby czy dojrzewanie przechodzi prawidłowo i czy wszystko jest w porządku z układem rozrodczym itp, ale nie wiem do jakiego dokładnie Lekarza się wybrać. Ewentualnie mógłby syn sam się do takiego lekarza wybrać?z powodu pracy mam mała możliwość. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. tak syn może samemu się udać ale lepiej byłoby z Panią.