Prawidłowe wymiary przy wzroście 165 cm

Witam!Mam na imię Martyna i mam 12 lat.Ważę 47 kg.Mam 165cm wzrostu jestem aktywna fizycznie(gram w siatkówkę regularnie chodzę na treningi 2 razy w tygodniu)W talii mam 76 cm.Czy to sa dobre wymiary?

Witam Martyna przy wzroście 165 ważysz 47 kg - to jest prawidłowo, jesteś szczupła , niepokoją mnie tylko wymiary tali 76 cm. Czy na pewno dobrze zmierzyłaś obwód. Na Twoją wagę to dość duży obwód. Czy w twojej rodzinie ktoś choruję na cukrzycę lub inne choroby autoimmunologiczne? Trochę mało wiadomości o sobie podajesz. Warto zrobić pomiar cukru i cholesterolu.
Jesteśmy w kontakcie.
Pozdrawiam mgr Agnieszka Kaźmierska