Prawidłowe wyniki badań a problemy z erekcją

Witam. Czy jesli moje wyniki sa okej to problem z erekcja i popedem lezy w psychice ? Czy sama rozmowa z seksuologiem ma pomoc czy seksuolog tez zapisze jakies tabletki? Co robic

Aleksander Ropielewski

Leczenie seksuologa zależy od oceny Pańskich badań. Być może będzie potrzeba przeprowadzić terapię psychologiczną, a być może wystarczy samo leczenie farmakologiczne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski