Prawidłowo zagnieżdżony pęcherzyk płodowy, wielkości odpowiadającej 5tc, bez echa zarodka

Na 2 niezależnych USG stwierdzono u mnie puste jajo płodowe: w 6tc( 4dni) - prawidłowo zagnieżdżony pęcherzyk płodowy, wielkości odpowiadającej 5tc, bez echa zarodka; w 7tc - pusty pęcherzyk. Objawy ciążowe zmalały! W 8tc pojawiła sie brunatna wydzielina. Wciaz utrzymują sie nudności i zmęczenie, poza tym nic innego się nie dzieje Ile taki stan moze trwać? Czy jajo moze wciaz rosnac? Ile moge czekać na samoistne oczyszczenie sie macicy, czy na tym etapie mozna podejrzewać poronienie zatrzymane?

Takie pytania najlepiej zadawać swojemu ginekologowi prowadzącemu. To on decyduje co do dalszego sposobu postępowania, gdyż zazwyczaj jest to sprawa czysto indywidualna uzależniona od bezpośredniego stanu kobiety.